
Починаючи з травня 2025, протягом п’яти місяців, понад 600 мешканців Запорізької області стали учасниками 16 незабутніх змін наметового табору на Вінниччині.
Програма ретриту включала різноманітні заходи та активності для дітей та їхніх мам: екскурсію до міста Бар та зоопарку, катання на каяках, творчі майстер-класи та арт-терапію, тренінги з психологами.
Висловлюємо щиру подяку Громадській організації «Подільська агенція регіонального розвитку» (https://www.facebook.com/pard.vn) за організацію табору відновлення для мам і дітей з прифронтових територій.
Дякуємо міжнародним партнерам за суттєвий внесок у створення простору захищеності, психологічного відновлення та нових можливостей для матерів і дітей, які зазнали впливу війни. Зокрема:
Мальтійській службі допомоги, Malteser International та RTL – Wir helfen Kindern – Spendenmarathon — за реалізацію програми «Літні табори для українських дітей, які постраждали внаслідок війни».
Європейському Союзу та Solidarity Fund PL in Ukraine — за проєкт «Комплексна підтримка дітей, сімей і громад, які постраждали внаслідок війни», що реалізується у межах психосоціальної програми PRO_MentalHealth.
Разом ми можемо робити ще більше добрих справ, що об'єднують та допомагають пережити важкі часи